Hakkımızda 2018-04-04T15:08:15+00:00

Mustafa Albayrak, 1987 senesinde ALBAYRAKLAR LTD. ŞTİ unvanı ile yapı ekipmanları sektöründe ticari faaliyetine başlamıştır. Markalaşmanın ve kurumsallaşmanın önemli olduğunun bilincinde olan Albayraklar, süreç içerisinde ilk olarak ALBAYRAKLAR markasını tescil ettirmiş, akabinde de tescilli markasını firma unvanı ile birleştirerek ALBAYRAKLAR YAPI İNŞAAT SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ unvanını almıştır.Sonrasında Oğlu İbrahim Albayrak tarafından hizmetlerine devam etmektedir.

Albayraklar, “Kaliteli Ürün, Kusursuz Hizmet” anlayışından hareketle, satış, projelendirme, lojistik ve servis hizmetleri ile müşterilerine her aşamada çözümler sunarak müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmayı ilke edinmiştir. Albayraklar, engin bilgi birikimi ve tecrübesi ile sektöründe adından sıkça söz ettiren bir firmadır.

Hizmet sağladığı inşaat sektöründeki çalışma koşullarının zorluğu ve can güvenliği riskinin yüksek olması nedeniyle, insan sağlığına verilmesi gereken değer konusundaki bilinci ve sorumluluğu gereğince Albayraklar, ürünlerinin kalitesinden asla taviz vermemektedir.

Sahip olduğu geniş ürün stoku ile müşterilerine hizmet veren Albayraklar, genç, dinamik kadrosu ile pazar payını genişleterek istihdam ve katma değer yaratmaktadır. Albayraklar, ülke ekonomisinin lokomotifi olan inşaat sektörüne, ihtiyaçlar doğrultusunda, en güvenli, en pratik ve en donanımlı ürünlerle destek sağlamayı amaç edinmiştir.

VİZYONUMUZ
Yapı İnşaat ve Yapı Ekipmanları sektöründe, projeleriyle, kaliteli ve güvenli ürünleriyle öne çıkmış bir şirket olarak, sınırsız ve sürdürülebilir büyümedir.

MİSYONUMUZ
Albayraklar; sektöründeki hızlı gelişmeye paralel olarak teknolojik yapılanmasını sürekli geliştiren ve önce kalite prensibiyle yoluna devam eden bir çalışma modelini benimsemektedir.